Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Metajna » Apartmány Ivan & Beti

Apartmány Ivan & Beti

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Metajna
Adresa: 
Metajna 114
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 895 8035
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/ivan-beti
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 44 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 10 m, centrum letoviska 50 m, více >>
Rodinný dům s 10 moderně vybavenými apartmány, umístěný v malém letovisku Metanja. Ve skalnaté lokalitě ve východní části severodalmátského ostrova Pag, se nachází toto nádherné místo, známé množstvím krásných, přírodních pláží. Ostrov je s pevninou spojen trajektem a mostem. Apartmány jsou plně vybavené pro pohodlnou dovolenou.
Bezprostřední blízkost pláže (10m). V okruhu jednoho kilometru je mnoho krásných pláží z nichž je neznámější "Ručica", jedna z nejkrásnějších chorvatských pláží. Známá pláž "Zrće" je 5km. Nejbližší větší město Novalja je jen 10km. Apartmán je vzdálen 10m od nejbližší pláže a 50m od centra letoviska, nejbližší restaurace a obchodu. Parking před domem.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Ivan Lončarić
Informace poskytnul: Ivan Lončarić
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz