PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stanići » Apartmány IVANA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Stanići
Adresa: 
Ana i Ivan Povh, Stanici-Tice, Omis
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 160 9996
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 463 544
Web adresa:
free-st.htnet.hr/stanici www.chorvatske.cz/ivana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš počasí Omiš

Objekt v letovisku Stanici, jen 50m od velké oblázkové pláže. Dům má výhled na moře. Nedaleko se nachází restaurace a samoobsluha, nejbližší město je Omiš, kde jsou dostupné ostatní služby a sportovní možnosti, rating, horolezectví, potápění, atd.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází v letovisku Stanici, nedaleko hlavní silnice, jen 50m od velké oblázkové pláže. Stanici leží 27km jihovýchodně od Splitu na cestě na Dubrovník. Dům má výhled na moře. Nedaleko se nachází restaurace a samoobsluha, nejbližší město je Omiš, kde jsou dostupné ostatní služby a sportovní možnosti (rating, horolezectví, potápění,...)

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Dva menší apartmány mají velkou terasu, odkud je krásný pohled na moře. Před objektem se nachází zahradní gril. Okolo domu je zahrada s květinami, vinnou révou, třešněmi, broskvemi, citrónovníky. Místo je velmi klidné a vhodné pro odpočinek. Makarská se nachází 20km jižně.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ana Povh
Informace poskytnul: Ana Povh
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz