PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podstrana » Apartmány Jagoda
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podstrana
Adresa: 
Cesta Mutogras 51, Podstrana
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-jagoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Ubytovací objekt s 5 apartmány ve vzdálenosti 30 metrů od moře. Apartmány mají 3 hvězdičky a každý je vybaven manželskou postelí a 2 přistýlkami. Garážové parkování pro aut, terasa, gril, Wi-Fi, TV/sat, lehátka u moře. Možnost ubytování skupin turistů. K dispozici jsou 2 lodě.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (200m)
obchod (50m)
tržnice (4km)
směnárna (50m)
centrum letoviska (50m)
tenis (4km)
volejbal (400m)
bowling (400m)
disco (1km)
půjčovna loděk (30m)
vodní skútr (1km)
motorový člun (30m)
vodní lyže (50m)
jachting (4km)
rafting (9km)
potápění (4km)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází asi 9km od Splitu. Letovisko Podstrana je bohaté na historické památky. Vzdálenost na pláž je jen 30 metrů a přístup do moře je upraven tak, aby se mohli i děti snadno sami koupet. Pláž je kombinací betonu, oblázků, v blízkosti je i písečná pláž. Křišťálově čisté moře, pobřežní promenáda vedoucí celým letoviskem, odpočinek a relaxace. K dispozici zdarma lehátka na pláži.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Možnost organizování výletů lodí. V blízkosti je dětské hřiště, plážové bary, pizzerie, restaurace. Ubytování mezi dvěma staletými městy s bohatou minulostí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Joško Grubiša
Informace poskytnul: Grubiša Joško
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz