Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Pirovac » Apartmány Jelušić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pirovac
Adresa: 
Kralja Zvonimira 59, Pirovac, Croatia
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 350 866, +385 (0)98 753 826
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/jelusic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

počasí Pirovac počasí Pirovac

Apartmán má ložnici s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1-2 osoby, kuchyni, WC/sprchu, klimatizaci, balkón.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Ostatní vybavení: venkovní gril, ohrazené parkoviště na dvoře, každá kuchyně je vybavena příbory, lednicí 130 litrů, mrazákem 16 litrů. Vzdálenost od nejbližšího obchodu s potravinami je 100m, centrum 300m - ambulance, lekárna, zubař, pošta, banka, kostel Sv.Jiří, samoobsluha, tržnice, rybárna, masna, pekárna.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vzdálenost 5 minut chůze od pláže (borový háj, oblázky, písek), teplota moře 22-29 stupňů, v blízkosti je i léčivé bahno. Vodice a Murter 10km, Šibenik 20km, Zadar 25km, Vranské jezero, Národní park Kornati, Národní park Krka. Dobré spojení s okolními městy - letiště Zadar a Split.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ljiljana Jelušić
Informace poskytnul: Ljiljana Jelušić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz