PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Lopar » Apartmány Jerić Klara

Apartmány Jerić Klara

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Lopar
Adresa: 
Lopar 475, 51281 Lopar, Rab
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)51 775 316
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmanijeric.com www.chorvatske.cz/apartmanijeric
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Pro rodiny s dětmi

Pokud chcete své rodině věnovat nezapomenutelnou dovolenou, rezervujte si ubytování v jednom ze sedmi apartmánů Jerić Klara v Loparu poblíž nejkrásnější písečné pláže Rajska plaža. K dispozici je terasa, gril, lehátka na zahradě, dětské hřiště. 22 loparských zátok s písečnými nebo skalnatými plážemi


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

V Apartmánech Jerić Klara na vás čeká sedm pohodlných apartmánů o rozloze od 40 do 100 m2. K dispozici je terasa, gril, lehátka na zahradě, dětské pískoviště a 22 loparských zátok s písečnými nebo skalnatými plážemi. Četné stezky pro pěší a cykloturistiku a další přírodní a kulturní krásy Loparu a ostrova Rab, které stojí za to prozkoumat!

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Na nejbližší pláž budete potřebovat pouhých 5 minut chůze, nádherná písečná pláž Rajska plaža, druhá nejznámější pláž v Chorvatsku, je vzdálená pouhých 150 metrů. 100-300 metrů jsou vzdáleny různé restaurace, kavárny, banka, pošta, klinika, sportovní centrum a různé obchody, pekárny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Klara Jerić
Informace poskytnul: Klara Jerić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz