TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Jasenovo » Apartmány Jole, Jasenovo - Žaborić

Apartmány Jole, Jasenovo - Žaborić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Žaborić, Jasenovo
Adresa: 
Jasenovo 91, Žaborić, 22000, Šibenik
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 7931360
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/jole
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brodarica počasí Brodarica


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 1 km, více >>
Jasenovo je malé turistické letovisko 10km jižně od Šibeniku, nedaleko od Brodarice a Primoštenu, mezi Jadranskou magistrálou a azurově modrým mořem. Klidná dovolená, množství borových lesů a olivových hájů, překrásné písečné a oblázkové pláže, čisté moře, souostroví s mnoha zálivy, dobré spojení se Šibenikem, to vše tvoří z letoviska atraktivní turistickou destinaci.
Rezervace přijímáme po celý rok. Platby mohou být prováděny na náš bankovní účet nebo po příjezdu v hotovosti. Záloha na rezervaci je 30%. Čas příjezdu po 14 hodině, čas odjezdu do 10 hodin.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Joško Vranjić
Informace poskytnul: Joško Vranjić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz