PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Gradac » Apartmány Josip
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Gradac
Adresa: 
Lovorica 2, 21330 Gradac
Web adresa:
www.chorvatske.cz/josip-gradac
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

počasí Gradac

Apartmány jsou nově zařízené. Nachází se 20 metrů od pláže v borovém lese. Každý apartmán má kuchyňský kout, WC, klimatizací, satelitní TV, Wi-Fi. Parking je také k dispozici. Apartmány jsou ideální pro rodiny s dětmi. Na dvoře je k dispozici krb.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Rekreace a služby v okolí
moře (20m)
pláž (20m)
restaurace (50m)
obchod (40m)
tržnice (80m)
směnárna (80m)
centrum letoviska (100m)
tenis (500m)
hlavní silnice (40m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Josip se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Laguna, jen 20m od pláže. Dům je situován na klidném místě a je ideální pro rodinnou dovolenou. Od domu vede překrásná stezka po pláži do sousedního letoviska Brist. Kromě koupání je zde možnost pěší turistiky, výletů na Baćinska jezera, ostrov Hvar, safari na řece Neretvě, atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marija Gojak Orsulic
Informace poskytnul: Marija Gojak Orsulic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz