PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Duće » Apartmány Karlo
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Duće
Adresa: 
Poljička cesta Duće-Luka 49, 21315 Dugi Rat
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartments-karlo
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Apartmány v jedné z nejkrásnějších částí Jadranského pobřeží, v malém městečku Duće. Nabízíme Vám ubytování v 3 krásně zařízených a vybavených apartmánech, s použitím parkovacího místa. Apartmány jsou vzdálené jen pár metrů od pláže.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (90m)
obchod (900m)
centrum letoviska (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Karlo se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Jadranského pobřeží, v malém městečku Duće; mezi dvěma perlami střední Dalmácie, starodávným Splitem na západní straně, a Omišem na jihovýchodní straně. Apartmány Karlo Vám nabízí ubytování v 3 krásně zařízených a vybavených apartmánech, s použitím parkovacího místa. Apartmány jsou vzdálené jen pár metrů od pláže.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Příjemní domácí vám poskytnou vše potřebné pro nezapomenutelnou dovolenou. V oblasti Omiše a Duće je nejvýhodnější nabídka kvalitních skútrů a kol...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Karlo Škarica
Informace poskytnul: Karlo Škarica
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz