TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Mandre » Apartmány Katica Čemeljić

Apartmány Katica Čemeljić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Mandre
Adresa: 
Ribarska 48, Mandre, 23251 Kolan
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)23 697 220
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.mandreapartmani.com
www.chorvatske.cz/cemeljic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Šimuni (Pag) počasí Šimuni (Pag)


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 30 m, centrum letoviska 100 m, více >>
Mandre je turistické letovisko na ostrově Pag, které oplývá mnoha krásnými přírodními plážemi a nabízí ideální prostředí pro Vaši rodinnou dovolenou v Chorvatsku. Vzhledem k tomu, naše apartmány se nacházejí pouhých 30 metrů od moře, můžete si začít užívat dovolenou již vteřinu poté, co zaparkujete auto. Mandre se nachází na jižním pobřeží ostrova a nabízí krásný výhled směrem ostrovy Maun a Skrda
Apartmán A je vhodný pro dvě dospělé osoby, s možností přistýlky pro třetí osobu. V apartmánu je plno stínu, má krásnou terasu a parkovací místo pro 1 auto Apartmán B je vhodný pro čtyři osoby. Má velký balkon a krásnou terasou. Parkovací místa pro dva automobily je v ceně.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Katica Čemeljić
Informace poskytnul: Ante Čemeljić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz