PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Marušići » Apartmány Klarica
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Marušići
Adresa: 
Put Ćapule 37, Marušići
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmaniklarica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

Apartmány se nacházejí v Marušići, malé vesnici na Jadranské magistrále, 14km od Omiše, 37km od Splitu a 20km od Makarské. Dům stojí první řadě na pobřeží a nabízí 2 apartmány: větší 60m2 pro 4+1 osoby a menší 30m2 pro 3+1 osoby. Pláž je vzdálena 30m od domu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (200m)
obchod (200m)
tržnice (1km)
směnárna (1km)
rafting (14km)
potápění (5km)
hlavní silnice (150m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům stojí první řadě na pobřeží (30m od moře). Mezi domem a pláží není žádná silnice. Parkovací místo je zajištěno. Vlastní schodiště na pláž (175 schodů) přes borový les. Privátní úložiště pro plážové věci a malá soukromá část na pláži.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Všechny další informace sdělíme na přání e-mailem

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Katica i Ivan Klarica
Informace poskytnul: Hari Klarica
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz