Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podaca » Apartmány Kosović 2

Apartmány Kosović 2

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podaca
Adresa: 
Ravanje 27, 21335 Podaca
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-kosovic2
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

počasí Gradac počasí Gradac

Wi-Fi

Dům se nachází 10 metrů od moře a nabízí tři apartmány s kapacitou 16 lůžek. Apartmány mají klimatizaci a bezplatný Wi-Fi Internet. Parkování je zajištěno v rámci pozemku u domu. Podél pláže vede pěší stezce, která se táhne přes Podacu, Brist do letoviska Gradac.


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 5 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vzdálenost apartmánu od moře a pláže apartmány je jen 10 metrů, daleko od ruchu magistrály, proto je tato lokalita velmi zajímavá pro rodiny s malými dětmi. Všechny 3 apartmány mají samostatný vchod, klimatizaci a Wi-Fi připojení na Internet. Kapacita apartmánů je 14 lůžek a 2 přistýlky. Pět parkovacích míst je zajištěno na pozemku, který obklopuje dům.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Na pozemku je více než 200 olivovníků a klidná rodinná restaurace Mendi s tradicí více než 35 let. Nabízí grilované a mořské speciality a různé pizzy. Obchod s potravinami, pekárna, stánek s ovocem a zeleninou a pošta jsou asi 300 metrů daleko. Geografická poloha apartmánu je vhodná pro jednodenní výlety do okolních měst.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ivan Kosović
Informace poskytnul: Ivan Kosović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz