Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Pag » Apartmány Kovacika
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pag
Adresa: 
Ante Starcevica 44, Pag
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartments-kovacika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pag (Pag) počasí Pag (Pag)

Wi-Fi

Apartmány přímo u moře (na pláži) s krásným výhledem na moře. Nachází se v klidné části města Pagu, Bašaca, pouhých 10 minut chůze od centra města, přímo u moře s písečnou pláží. Poskytují ideální dovolenou pro hosty, kteří hledají klid od masové turistiky.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 50 m, centrum letoviska 900 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nabízíme 7 prostorných a luxusních apartmánů pro 2 až 8 osob ve 2 domech. Prostorné terasy nabízí úchvatný výhled na moře a vyzývají vás k vychutnání západu slunce a večerů venku. Domy jsou vybaveny zahradním grilem, zahradními sprchami, pračkou, soukromými parkovacími místy pro automobily i člun. Každý apartmán je vybaven SAT-TV, klimatizací. Máme možnost připojení k internetu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Romeo Sasic
Informace poskytnul: Romeo Sasic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz