TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Torac » Apartmány Lantana Robinson

Apartmány Lantana Robinson

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Gdinj, uvala Torac
Adresa: 
Gdinj 311, Uvala Torac - Otok Hvar (Hrvatska)
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98-743-732
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/lantana-robinson
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 14 lůžek


Vzdálenosti: moře 60 m, pláž 60 m, více >>
Objekt je samostatně stojící dům, s 1 apartmánem (přízemí) + 2 třílůžkovými pokoji (2+1 lůžka). K parkovišti vede asfaltová silnice, od parkoviště k domu cca 40m polní cesta. Parking je soukromý pro hosty domu, max. kapacita 5 aut. Dům je vzdálen jen 60m od oblázkové veřejné pláže, s křišťálově čistým mořem a pozvolným vstupem do vody, zejména vhodné pro děti.
Dům nemá elektřinu 220V. Sluneční energie (a osvětlení) na napětí 12V. Solární ohřev teplé vody. Nabíjení telefonu, kamery a dalších baterií je povoleno. V nejbližším obchodě je k dispozici mnoho kvalitních místních výrobků - travarica, víno​​, čerstvé ovoce a zelenina. Cca 300m od domu je fantastická restaurace s denní nabídkou čerstvých ryb a mořských plodů.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vedran & Marinko Viskovic
Informace poskytnul: Vedran Viskovic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz