PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Krvavica » Apartmány Lemaic
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Baška Voda, Krvavica
Adresa: 
krvavica-baška voda kuća br. 34
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 621 122, +385 (0)99 4075 334
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/lemaic-krvavica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Krásný dalmatský dům se 2 apartmány pro 2 osoby, každý s vlastní terasou nebo balkonem. Dům není u ulice, žádný hluk z aut!


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Krásný dalmatinský dům se 2 apartmány pro 2 osoby (Ap.1 25m2 s terasou, Ap.2 23m2 s balkonem). Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě mezi olivovníky. Ideální pro relaxaci. Tato oblast je známá středomořským klimatem, který je vhodný i pro alergiky a pacienty s astmatem. Přibližně 8 minut chůze od moře. Dům NESTOJÍ přímo u cesty, proto je zde božský klid uprostřed zeleně.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Majitel domu mluví plynně německy. Oblázková pláž (také nudistická), borový les, WC, 2 plážové kavárny, sprcha, lodní přístav, dětské hřiště, stolní tenis, bowling, půjčovna leháteka a šlapadel. V obci najdete restaurace a obchody. Historické město Makarska je asi 4km, Split asi 60km daleko. Naproti ostrovům Brač a Hvar. Pohoří Biokovo (1400m) přímo nad letoviskem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Dusko Lemaic
Informace poskytnul: Dusko Lemaic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz