PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Ivan Dolac » Apartmány Lučić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ivan Dolac
Adresa: 
Ivan Dolac, Otok Hvar
Web adresa:
www.chorvatske.cz/lucic-hvar
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

Wi-Fi

V krásném prostředí na jižní straně ostrova Hvar, kde příroda vytvořila jednu z nejkrásnějších krajin ve středomoří, je letovisko Ivan Dolac a naše apartmány Lučić. Výběr apartmánů je opravdu velký, takže si můžete vybrat od jednopokojových po vícepokojové.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Français  
Rekreace a služby v okolí
moře (400m)
pláž (30m)
restaurace (30m)
obchod (100m)
tržnice (10km)
směnárna (100m)
centrum letoviska (30m)
disco (10km)
půjčovna kol (10km)
potápění (10km)
hlavní silnice (350m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Ivan Dolac je malá vesnička na jižní straně ostrova Hvar, západně od letoviska Zavala, 10km od města Jelsa, 20km od Stari Gradu a 38km od města Hvar. Se zbytkem ostrova je Ivan Dolac spojen tunelem o délce 1,5km. Je zde největší počet slunečných dní v Chorvatsku a na strmých vinicích podél jižní strany ostrova rostou hrozny, z kterých se vyrábí vína nejvyšší kvality.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Televize na dotaz. WiFi na dotaz. Člun na dotaz

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Nikica Lučić
Informace poskytnul: Maja
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz