Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brist » Apartmány Mario & Filip

Apartmány Mario & Filip

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brist
Adresa: 
Marušići 4, Brist
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 21 699353, +385 99 1966089
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/mf-apartments
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

počasí Gradac počasí Gradac

Wi-Fi

Apartmány Mario & Filip se nachází jen pár minut chůze od krásných oblázkových pláží v malém letovisku Brist na makarské riviéře. Apartmány jsou identické, každý má 2 ložnice a obývací pokoj. Hostům je k dispozici gril, lehátka a trampolína pro děti. Parking v uzavřené garáži.


Vzdálenosti: moře 120 m, pláž 120 m, centrum letoviska 150 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Brist má ideální pozici pro denní výlety do okolních větších měst (Split, Dubrovnik, Mljet, Hvar, Korčula, Mostar) a za přírodními krásami. Apartmány se nachází ve středu letoviska. Všechny potřebné služby jsou v blízkosti. Do sousedních letovisek Podaca a Gradac můžete dojít po překrásné promenádě podél moře.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány se nachází v přízemí domu. Jsou vhodné pro větší skupiny hostů, protože v tom případě máte celý dům pro sebe a své soukromí. Zahrada je oplocena. Na velké terase jsou lehátka pro odpočinek a opalování, a trampolína pro děti (3m). Zahradní gril je na vlastní terase s nábytkem pro sezení.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mario Šunjić
Informace poskytnul: Mario Šunjić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz