Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podaca » Apartmány Martičić

Apartmány Martičić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podaca
Adresa: 
Ravanje 37, Podaca
Telefon: 
zobrazit telefony
00385976171749
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmani-marticic.com
www.chorvatske.cz/apartmani-marticic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

wi-fi Internet

počasí Gradac počasí Gradac

Dům se nachází hned vedle oblázkové pláže (10 metrů od moře), daleko od davů a dálnice. Kapacita apartmánu je 15 lůžek a 3 přistýlky. Na pozemku okolo domu je zajištěno pět parkovacích míst.


Vzdálenosti: moře 10 m, pláž 10 m, centrum letoviska 10 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům se nachází hned vedle oblázkové pláže (10 metrů od moře), daleko od davů a magistrály. Kapacita apartmánu je 15 lůžek a 3 přistýlky. Na pozemku okolo domu je zajištěno pět parkovacích míst. Vaše 4 apartmány mají samostatné vchody, klimatizaci a WIFI.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Na nově postavené promenádě jsou restaurace Bonaca a Medni, které nabízejí grilované speciality, mořské plody a různé druhy pizzy. Obchod s potravinami, pekárna, stánek s ovocem a zeleninou a pošta jsou asi 300 metrů daleko. Geografická poloha apartmánu je vhodná pro jednodenní výlety do nedalekých měst Dubrovník, Makarska, Medjugorje, Split a ostrovy Hvar a Korčula.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Goran Martičić
Informace poskytnul: Goran Martičić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz