PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Škrapavac » Apartmány MATE *** Privlaka

Apartmány MATE *** Privlaka

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Privlaka, Škrapavac
Adresa: 
Skrapavac I br. 19, 23233 Privlaka
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 331633; +385 (0)98 9055330
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vacation-apartments.com www.chorvatske.cz/matezdrilic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nin počasí Nin

Wi-Fi

Apartmány Mate (pro 8,5 a 4 osoby) se nachází v první řadě u moře s krásnou písčitou pláží. Ve dvoře je velké parkoviště, pěkný gril, venkovní sprcha. Dům stojí v klidné oblasti, je obklopen stromy. K dispozici je kotviště pro loď. Restaurace a obchody jsou vzdáleny sto metrů.


Vzdálenosti: moře 5 m, pláž 5 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Naše apartmány se nachází v letovisku Privlaka, přímo na písečné pláži. Máme 2 apartmány pro 8, 4 a 5 osob. Všechny apartmány mají balkon s výhledem na moře. Privlaka má vynikající polohu pro výlety: Zadar, Nin, národní parky Kornati, Krka a Paklenica. Turistické letovisko Zaton s turistickými atrakcemi jen vzdáleno jen 2km, letiště (Ryan-air) 20km.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

K dispozici je kotviště pro loď a místo na přívěs. Před domem je krásná písčitá pláž, ideální pro koupání, hraní u moře a opalování. Pláž je vhodná pro děti, protože má mělkou část. Máme velký dvůr, pěkný gril, venkovní sprchy. Dům stojí v klidné oblasti, je obklopen přírodním prostředím (stromy). Pár set metrů od obchodů, restaurací, barů, pekárny.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mate Zdrilić
Informace poskytnul: Mate Zdrilić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz