Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Promajna » Villa Promajna - Apartmány Miličević - Gavranović

Villa Promajna - Apartmány Miličević - Gavranović

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Promajna
Adresa: 
Put Makarske 2, Promajna - Baška Voda
Telefon: 
zobrazit telefony
+385(0)91 888 0685, 00387 (0)63 366 837
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.villapromajna.com www.chorvatske.cz/milicevic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Promajna, malé letovisko na Makarské riviéře na úpatí masívu pohoří Biokovo, přímo na jadranském pobřeží. Dlouhé oblázkové pláže a promenády podél moře doplňují idylu života u moře a v přírodě.


Vzdálenosti: moře 40 m, pláž 40 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Promajna je malé turistické letovisko ve středu Makarské riviéry, mezi Makarskou a Baškou Vodou. Letoviskem prochází hlavní silnice. Podél moře je krásná promenáda. Vila Promajna - apartmány Miličević - Gavranović stojí přímo ve středu letoviska, jen 40m od oblázkové pláže.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hostům nabízíme domácí víno, společné večeře, rakiji, likéry a olivový olej.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Mladen Miličević
Informace poskytnul: Mladen M.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz