TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Porat » Apartmány Milka a Vedran Antunović

Apartmány Milka a Vedran Antunović

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Živogošće, Porat
Adresa: 
Živogošće, Porat 120
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 627 020
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-antunovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Živogošće počasí Živogošće

Naše rodina se věnuje cestovnímu ruchu již po mnoho let. Nabízíme nově zrekonstruované apartmány v centru letoviska, 150m od moře. Všechny apartmány mají kuchyň, koupelnu, free WiFi, balkon nebo terasu s výhledem na moře a parkoviště u domu. Apartmány jsou pro 2, 2+1 a 2+2 osoby. Vítejte.


Vzdálenosti: moře 140 m, pláž 250 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Naše rodina má více něž 20 let zkušeností v pronajímání. Nacházíme se v centru letoviska, 50m od restaurace, samoobsluhy, 150m od moře a asi 250-300m od překrásných oblázkových pláží. Poslední rekonstrukce apartmánů proběhla v roce 2016. Naše apartmány jsou pro 2, 2+1, 2+2 osoby a všechny jsou klimatizované. Buďte rychlí a zajistěte si dovolenou co nejdříve. Speciální akce na červen a září

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Všechny apartmány mají kuchyň, koupelnu, balkon/terasu s výhledem na moře na jih nebo západ, stejně jako parkování u domu. Možnost využít gril na požádání. V ceně je zahrnuta pobytová taxa. Přesné ceny, stejně jako detailní nabídku zašleme na vyžádání e-mailem. Speciální akce na červen a září. Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za Váš zájem

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vedran Antunović
Informace poskytnul: Vedran Antunović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz