PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kožino » Apartmány MIRANDA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kožino
Adresa: 
Miranda Bajlo 23231 KOŽINO ul.23 br.16
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány MIRANDA želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Wi-Fi

Vítejte v našich komfortních apartmánech, kde najdete: kuchyňská linka sespotřebiči, koupelna a WC, ložnice, TV/SAT, WiFi, klimatizace, vlastní parkovací místo, balkon, terasa, zahradní sprcha, gril, slunečník. To vše je jen pár kroků od pláže a 5km od centra města Zadar.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Česky   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (100m)
obchod (1km)
tržnice (4km)
směnárna (6km)
centrum letoviska (6km)
tenis (6km)
volejbal (6km)
minigolf (6km)
bowling (6km)
disco (6km)
půjčovna kol (6km)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (6km)
potápění (6km)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Vítejte v našich komfortních apartmánech, kde najdete: kuchyňská linka sespotřebiči, koupelna a WC, ložnice, TV/SAT, WiFi, klimatizace, vlastní parkovací místo, balkon s výhledem na moře, zahradní sprcha, gril, slunečník. To vše je jen pár kroků od pláže a 5km od centra města Zadar. V blízkosti jsou také známá letoviska Zaton, Petrcane, Borik, Nin

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Příjezd k apartmánu je jednoduchý. Nachází se na silnici 3m široké, která slouží pouze pro nájemce a hosty. Žádný provoz, bezpečné pro děti. Neomezené používání internetu. Whireless připojení osobního počítače. Tato služba je zdarma. Pro všechno ostatní, jsme vám k dispozici 24 hodine denně. Domácí žije v domě, který pronajímá.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz