PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Sevid » Apartmány Mladenka

Apartmány Mladenka

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sevid
Adresa: 
Gornje Miline 70
Web adresa:
www.chorvatske.cz/mandekic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica

Dva prostorné apartmány (2 ložnice + obývací pokoj s kuchyní), každý pro 6 osob. Každý apartmán má vlastní vchod, vždy jen jeden apartmán na patře. Oba apartmány mají velkou terasu na jižní stranu. Zabezpečený parking pro 4 auta. Přímý přístup k moři (30m), bez přecházení silnice.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (30m)
pláž (30m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
centrum letoviska (100m)
hlavní silnice (5km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Na poloostrově Oštrica v blízkosti moře jsou umístěny naše apartmány Mladenka. Vzdálenost od Jadranské magistrály je 9km, 28km od letiště Split, 47km od Šibeniku. Silnice je plně asfaltová.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Velká středomořská zahrada s množstvím stínu. Klimatizace (do 6 hodin denně) je v ceně. Dodatečná osoba (přistýlka) v apartmánu platí 10 EUR.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mladenka Mandekić
Informace poskytnul: Mladenka Mandekic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz