PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Lokva Rogoznica » Apartmány Mladina
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Lokva Rogoznica
Adresa: 
Lokva Rogoznica, Ivašnjak
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 826 546, +385 (0)21 870 114
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartman-m
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

Wi-Fi

Apartmány se nachází v malém a klidném letovisku, jen 30km od Splitu a 10km od Omiše. Můžete si užít krásné oblázkové pláže, pouze 100 metrů od apartmánů. Nabízíme 7 apartmánů vybavených klimatizací free WiFi a TV. K dispozici je naše parkoviště vedle domu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (100m)
pláž (100m)
restaurace (50m)
obchod (60m)
tržnice (10km)
směnárna (60m)
centrum letoviska (10km)
tenis (10km)
volejbal (10km)
minigolf (10km)
bowling (10km)
disco (10km)
půjčovna kol (10km)
půjčovna loděk (10km)
motorový člun (10km)
rafting (10km)
potápění (10km)
hlavní silnice (50m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou situovány v letovisku Lokva Rogoznica, asi 30km od Splitu ve směru na Makarskou. Po sjezdu z dálnice A1 (Záhřeb - Split - Šestanovac) můžete sledovat ukazatele na Omiš. Když dojedete do Lokva Rogoznice, cca 1000m po prvním tunelu zahněte nejprve vpravo (budete míjet poštu a malou prodejnu), potom první vpravo a opět první vpravo.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hosté mají k dispozici velká společnou terasu s výhledem na moře a grilem. Pro potvrzení rezervace je nutné složit zálohu (30% z celkové částky).

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Silvestar Mladina
Informace poskytnul: Marija Mladina
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz