PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Duće » Apartmány MOSOR
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Duće
Adresa: 
Duće - Golubinka II/22
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 734 883,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 734 883,
Web adresa:
www.mosor-omis.com www.chorvatske.cz/mosor
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš počasí Omiš

Wi-Fi

Apartmány u Omiše v osadě Duće-Golubinka. Blízkost lesa a zeleň okolo objektu zaručují příjemnou a klidnou dovolenou. Apartmány jsou pro 2-3 osoby, s kuchyní, klima, TV, balkónem s pohledem na moře. Parkoviště před objektem, 200m k písečné pláži. Na terase je velký gril.


Vzdálenosti: moře 200 m, pláž 200 m, centrum letoviska 2 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v turistické osadě Duće, na svahu, odkud je překrásný výhled na moře a ostrov Brač. Na terase můžete se sklenkou vína vychutnávat pohodu při západu slunce, či východu měsíce. Před objektem je parkoviště pro Vaše auta. K písčité pláži je to jen 5min chůze

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Objekt se nachází v blízkosti lesa, je ideální pro procházky a vyjížďky na kole. Klimatizace poskytuje příjemné prostředí ve dne i v noci. Kabelová Sat/TV. Na velké terase můžete konzumovat domácí víno, grilovat ryby či maso a bavit se s ostatními hosty. Příjezd prosím po 13:00, odjezd z apartmánu do 9:00

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Liović Ante
Informace poskytnul: Liović Ante
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz