PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Pakoštane » Apartmány Nedo
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Pakoštane
Adresa: 
Nedjeljko Bakija Kard. A. Stepinca 75 Pakostane 23211
Web adresa:
www.chorvatske.cz/nedo-maligaj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Dům nabízí Studio-apartmány 2+1 a Apartmány 2+2. Vzdálenost od centra letoviska je 500m, od pláže 180m. Kolem domu je 3000m2 pozemek, proto máte dostatek místa na parkování. K dispozici gril, kola, zahrada a množství zeleně. Bezprostředně u pláže máme objekt, kde si můžete uschovat plážové věci.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (180m)
pláž (180m)
restaurace (450m)
obchod (400m)
tržnice (500m)
směnárna (400m)
centrum letoviska (500m)
tenis (3km)
volejbal (400m)
disco (1km)
půjčovna kol (400m)
půjčovna loděk (600m)
vodní skútr (600m)
motorový člun (450m)
windsurfing (450m)
jachting (500m)
rafting (40km)
potápění (500m)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v prvním a druhém patře. V přízemí bydlí ubytovatel. Každé patro má oddělený vchod po schodech, které vedou venkem. Dům je situován směrem k moři, proto je ze všech teras a oken výhled na moře. Každý apartmán má svou terasu nebo balkón. Terasy se podle přání mohou zahřít nebo otevřít posuvnými dveřmi. Nejbližší sousedi jsou vzdáleni nejméně 15m.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Bezprostředně u pláže máme objekt, kde si můžete uschovat plážové věci přes noc. Hostům nabízíme domácí víno, rakiji, ořechovici, olivový olej, ovoce ze zahrady před domem, pomoc při grilování nebo přípravě ryby, masa na gril, nebo peka (domácí specialita)

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nedjeljko Bakija
Informace poskytnul: Nedjeljko Bakija
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz