PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Nin » Apartmány Ivana - Nin

Apartmány Ivana - Nin

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Nin
Adresa: 
Jurja Barakovića 7, Nin
Web adresa:
www.chorvatske.cz/nin-ivana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nin

Wi-Fi

Nabízíme Vám 1 apartmán se dvěma ložnicemi vhodný pro 4 osoby (cca 70m2) a 4 apartmány s 1 ložnicí pro 2+2 osoby (cca 50m2). Všechny naše apartmány mají samostatné vchody a kryté terasy.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (350m)
pláž (800m)
restaurace (300m)
obchod (250m)
tržnice (250m)
směnárna (250m)
centrum letoviska (350m)
tenis (1km)
volejbal (1km)
minigolf (1km)
bowling (1km)
disco (1km)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (1km)
vodní skútr (1km)
motorový člun (1km)
vodní lyže (1km)
windsurfing (1km)
jachting (1km)
rafting (1km)
potápění (1km)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

1 apartmán se dvěma ložnicemi vhodný pro 4 osoby (cca 70m2) a 4 apartmány s 1 ložnicí pro 2+2 osoby (cca 50m2). Apartmány se nachází ve městě Nin, v klidné lokalitě v blízkosti centra, 350m od moře a 800m od pláže. Apartmány jsou kompletně vybavené. Hostům je k dispozici osvětlený parking na dvoře, zastřešený gril, satelitní TV. Wireless Internet. Apartmány mají vlastní vchody a oddělené terasy.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Historické městao Nin se nachází ve střední části jadranského pobřeží, 20km od nově postavené dálnice Záhřeb-Split. V blízkosti nejsou žádné průmyslové objekty, proto moře ani krajina nejsou znečištěné. Pláže v okolí Ninu jsou pícčité a mělké, vhodné pro děti, neplavce a starší osoby. V centru Ninu naleznete mnoho obchodů, hospůdek i restaurací.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Slavko Pijaca
Informace poskytnul: Apartmani Nin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz