TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Nin » Apartmány Ivana - Nin

Apartmány Ivana - Nin

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Nin
Adresa: 
Jurja Barakovića 7, Nin
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)915215831
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.nin-croatia.com
www.chorvatske.cz/nin-ivana
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nin počasí Nin


Vzdálenosti: moře 350 m, pláž 800 m, centrum letoviska 350 m, více >>
1 apartmán 4+2 pro 6 osob cca. 70m2. 4 apartmány 2+2 pro 4 osoby cca. 50m2. Apartmány se nachází ve městě Nin, v klidné lokalitě v blízkosti centra, 350m od moře a 800m od pláže. Apartmány jsou kompletně vybavené. Hostům je k dispozici osvětlený parking na dvoře, zastřešený gril, satelitní TV. Wireless Internet. Apartmány mají vlastní vchody a oddělené zastřešené terasy. Klima na vyžádání.
Historické městao Nin se nachází ve střední části jadranského pobřeží, 20km od nově postavené dálnice Záhřeb-Split. V blízkosti nejsou žádné průmyslové objekty, proto moře ani krajina nejsou znečištěné. Pláže v okolí Ninu jsou pícčité a mělké, vhodné pro děti, neplavce a starší osoby. V centru Ninu naleznete mnoho obchodů, hospůdek i restaurací.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Slavko Pijaca
Informace poskytnul: Apartmani Nin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz