PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Dramalj » Apartmány Novoselić

Apartmány Novoselić

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Crikvenica, Dramalj
Adresa: 
Milovana Muževića 146, Dramalj
Web adresa:
www.chorvatske.cz/novoselic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Wellness

Venkovní bazén

Apartmány NOVOSELIĆ se nachází v malebném městečku Dramalj na Crikvenické riviéře. Naše apartmány jsou moderně vybavené (klimatizace, TV/sat, atd.). Na dvoře je k dispozici jacuzzi, dětský bazén, lehátka na opalování, gril. Objekt je vzdálen 150m od moře.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (150m)
pláž (150m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
tržnice (700m)
směnárna (150m)
centrum letoviska (150m)
tenis (700m)
volejbal (700m)
minigolf (700m)
bowling (700m)
disco (700m)
půjčovna loděk (700m)
vodní skútr (700m)
motorový člun (700m)
vodní lyže (700m)
windsurfing (700m)
jachting (700m)
potápění (150m)
hlavní silnice (500m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány NOVOSELIĆ se nachází v malebném městečku Dramalj na Crikvenické riviéře. Naše ubytovací jednotkynabízí kompletní relaxaci a luxus. Všechny apartmány jsou vybaveny TV/sat, klimatizací a Wi-Fi. V hale je jacuzzi, lehátka na opalování, přípitek na uvítanou, množství rostlin typických pro tuto část chorvatska, dětský bazén a dětské hřiště.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hosté mohou na požádání dostat zdarma vybavení pro děti (dětská postýlka a židlička) a navíc přikrývky. Malá zvířata povolena po předchozí domluvě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vedrana Sokol
Informace poskytnul: Vedrana Sokol
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz