PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Lopar » Apartmány Ostrogović

Apartmány Ostrogović

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Lopar
Adresa: 
Lopar 471, Rab
Web adresa:
www.chorvatske.cz/ostrogovic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány se nacházejí pouhých 150 metrů od Rajské pláže a proto jsou ideální volbou pro rodiny, a zvláště pro ty s malými dětmi. Rodina Ostrogović se již více než 15 let věnuje turizmu, a to je také největším důkazem kvality a profesionality našich služeb.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (150m)
pláž (150m)
restaurace (100m)
obchod (100m)
směnárna (100m)
tenis (100m)
volejbal (150m)
minigolf (100m)
půjčovna loděk (500m)
hlavní silnice (30m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou pro 2-4 osoby. Pokoje jsou dvoulůžkové a každý pokoj má vlastní balkón. Každý apartmán má kuchyni vybavenou nádobím a veškerými pomůckami pro vaření, a jednu nebo dvě koupelny. Apartmány mají SAT/TV a zajištěné parkovací místo. Před domem se nachází malé hřiště pro děti a také zahradní gril.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Lopar je malé turistické městečko. Nachází se na ostrově Rabu v jeho severní části. Při zmínce o Loparu se první asociace, která vytane na mysli, týká jeho nejznámějšího obyvatele, kameníka Marina, který je zakladatelem malého státu San Marino, s nímž je obec Lopar blízce spojená. Lopar oplývá písečnými plážemi (má jich dokonce 22), a ta nejznámější je zároveň i nejdelší - Rajská pláž.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Josip Ostrogović
Informace poskytnul: Josip Ostrogović
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz