TOPlist
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sv. Filip i Jakov
Adresa: 
Obala kralja Tomislava 25, Sv. Filip i Jakov
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)23 388 384, +385 (0)1 3490 592, MOB: +385 (0)91 8977 331
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)1 3490 806
Web adresa:
www.apartmani-park.com
www.chorvatske.cz/apartmani-park
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 60 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tkon počasí Tkon


Vzdálenosti: moře 30 m, pláž 50 m, centrum letoviska 200 m, více >>
Apartmány v jehličnatém lese v blízkosti moře, v samém srdci města Sv.Filip i Jakov. V centru parku je stinné místo s grily a ping pongovým stolem. Bezstarostnou dovolenou Vám umožní bezprostřední blízkost pláže, výborně obchody, pošta, banka, lékařská ordinace, lékárna i nabídka místní gastronomie. Ve volném čase se můžete zapsat do školy jachtingu nebo si pronajmout motorový člun, loďku.
Nabízíme 6 typy komfortně zařízených apartmánů, tv/satelit, internetová přípojka, klimatizace, myčka nádobí, zajištěno parkovací místo. Můžete si přivést i svého "vychovaného" :-) domácího miláčka.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Trgokoop-Zagreb d.o.o.
Informace poskytnul: Vlasta Krasevac
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz