Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brist » ****Apartmány Pension Franka

****Apartmány Pension Franka

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brist
Adresa: 
Blatnice 3, BRIST , 21 335
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 80 40 10
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 699 276
Web adresa:
pansionfranka.com www.chorvatske.cz/franka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Gradac počasí Gradac

Wi-Fi

Domácí atmosféra, s Vaším domácím můžete ochutnat víno i rakiji. Objekt se nachází na pláži a má 10 apartmánů s telefonem, TV/sat, klimatizací/topením a možností Internetu. V ceně má každý apartmán 2 lehátka, 1 slunečník, každodenní výměnu ručníků, zabezpečené parkoviště, ...


Vzdálenosti: moře 1 m, pláž 1 m, centrum letoviska 200 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází přímo u moře v obci Brist. Každý má k dispozici zajištěné parkoviště, 2 lehátka na pláží a slunečník. Split 100km, Dubrovník 100km, Mostar 80km, Međugorje 60km, Makarska 40km. Sklípek s domácím vínem, rakijí a našim olivovým olejem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Všechny apartmány mají k dispozici parkoviště, 2 a 4 lůžkové apartmány mají k dispozici 2 lehátka a jeden slunečník, 6 a 8 lůžkové apartmány 4 lehátka a 2 slunečníky. V ceně je použití klimatizace, denní výměna špinavých ručníků a utěrek. Všechny možnosti vodních sportů, foto safari na řece Neretva, pěší horské turistiky, rafting na řece Cetina...

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Franka Veža
Informace poskytnul: Sonja Veža
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz