TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podaca » Pokoje s možností vaření ČUK

Pokoje s možností vaření ČUK

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podaca
Adresa: 
Ravanje 2, Podaca
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 817 104
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 699 597
Web adresa:
www.chorvatske.cz/cuk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 30 lůžek

  Internet

počasí Gradac počasí Gradac


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 30 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Objekt se nachází v centru letoviska Podaca. Prodejna, pošta, trafika a ostatní turistické služby jsou jen 50m od domu. Náš objekt stojí 100m od oblázkové pláže, pod hlavní magistrálou. Zabezpečený parking pro hosty. Objekt se nachází 35km od Makarské, 120km od Dubrovníku a 100km od Splitu. V blízkosti jsou velmi dobré stezky pro nordic walking a další sporty rekreačního typu (stolní tenis).

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pokud Vás zajímají další informace o ubytování, rádi Vám odpovíme na vaše dotazy...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Miso Cuk
Informace poskytnul: Mladen
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz