TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Podgora » Apartmány Denise Podgora

Apartmány Denise Podgora

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Podgora
Adresa: 
Tina Ujevica 4, Podgora
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 690319
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmentsdenise.com
www.chorvatske.cz/apartmentsroscic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Podgora počasí Podgora


Vzdálenosti: moře 70 m, pláž 70 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v letovisku Podgora, v srdci Makarské riviéry, jedné z nejkrásnějších turistických destinací v Chorvatsku. Apartmány jsou situovány v nejkrásnější řásti, pouze 70m od pláže a promenády. Všechny apartmány jsou slunné, vkusně zařízené a dobře vybavené, klimatizované a mají Wi-Fi, LCD TV a vlastní parkoviště.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Přijeďte a užijte si koupání ve smaragdových vodách Jadranu, opalování na bílých plážích, vodních sportů všeho druhu, dlouhých procházek podél pobřeží nebo dobře značených naučných stezek na horu Biokovo. Užijte si krytý bazén, masáže a saunu v nedalekém hotelu, za malý poplatek. Můžete také navštívit památky UNESCO Split, Trogir, Dubrovnik a Mostar.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Marija Roščić
Informace poskytnul: Denisa Roscic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz