Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Poljica
Adresa: 
Poljička cesta 60, 21222 Marina, Hrvatska
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 546 1320
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 808 084
Web adresa:
saneta.com.hr www.chorvatske.cz/saneta
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 28 lůžek

Wi-Fi

5 apartmánů, kde lze pohodlně ubytovat 28 lidí. 5x5 a 1x3 osob. Parkoviště, gril, rybí speciality, dětský koutek. Možnost výletů a rybolovu lodí DAMOR 700. Klimatizace, TV/SAT. Letiště a Trogir jsou vzdálené 10km. Oblázková pláž 150m. Zdarma večeře při pobytu na 10 dnů a delším.


Vzdálenosti: moře 150 m, pláž 150 m, centrum letoviska 150 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Skvělé místo pro větší skupinu (až 6 rodin s dětmi). Děti si mohou hrát na zahradě. Apartmány A4 a A5 mají koupelny přizpůsobéné invalidům. Apartmány se nachází 3 minuty chůze od moře a krásných pláží. Velmi vhodné pro děti. Vzdálenost od dálnice (exit Prgomet - Trogir) je 15-20 minut. Na letiště je 10-15 minut. Lidl a Kaufland jsou jen 10 minut jízdy autem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Naše zahrada byla v roce 2011 a 2012 vybrána jako nejlepší zahrada v obci! Jedna část zahrady je pouze pro děti (skluzavka, prolézačka). K dispozici je houpací síť. V zahradě je množství květin a ovocných stromů (pomeranče, citrony, mandarinky). Venkovní sprcha je ohřívána solární energií. Psi za poplatek 10 EUR. Celodenní výlety na ostrovy a rybolov lodí 8m, max 7 osob. Příprava tradiční večeře.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marijana Jakus
Informace poskytnul: Marijana Jakus
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz