PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kožino » Apartmány SENKA
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kožino
Adresa: 
Kožino, Primorje bb.
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 798 0266
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/senka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Wi-Fi

Nové a moderně vybavené apartmány se nachází v klidném letovisku Kožino, 50m od upravené pláže a 6km od města Zadar. ZDARMA: pro všechny hosty v ceně ubytování přípitek na přivítanoua konzumace ekologického domácího vína a rakije v průběhu pobytu v apartmánech. Parkování zajištěno u objektu

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Česky  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (50m)
restaurace (700m)
obchod (500m)
tržnice (6km)
směnárna (6km)
centrum letoviska (700m)
tenis (6km)
volejbal (6km)
disco (6km)
půjčovna kol (6km)
půjčovna loděk (6km)
vodní skútr (6km)
motorový člun (6km)
vodní lyže (6km)
jachting (6km)
rafting (30km)
potápění (6km)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v klidném letovisku Kožino, 50m od pláže a 6km od města Zadar. Parkování je zajištěno pro všechny vozidla u objektu.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V ceně je přípitek na přivítanou a konzumace ekologického domácího vína a rakije v průběhu pobytu, stejně jako domácí sezónního ovoce a zeleniny (brambory, rajčata, okurky, cibule, melouny, fíky ..). Cena nezahrnuje pobytovou taxu. Použití klimatizace se připlácí 5 Eur na den. U apartmánu je k dispozici velký společený gril s velkým krytým stolem.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Senka Tomičić
Informace poskytnul: Senka Tomicic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz