Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Sevid
Adresa: 
Gornje Miline 64, Sevid
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 9576 279
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.sevid-holiday.hr
www.chorvatske.cz/sevid-holiday
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

wi-fi Internet

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica počasí Rogoznica

Apartmány se nachází v letovisku Sevid (mezi Primoštenem a Trogirem) v malé zátoce "Miline" 40m od moře, daleko od městského shonu a hluku. Apartmány jsou komfortně zařízené (8+2, 4+1), mají velké terasy s výhledem na moře, vlastní parkoviště, velkou zahradu (1200m2), TV/sat a gril.


Vzdálenosti: moře 40 m, pláž 40 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází na malém poloostrově Miline v letovisku Sevid. Od hlavní silnice (Primošten - Trogir) jsou vzdáleny 5km. Od Trogiru a Primoštenu jsme vzdáleni 14km. Větší centra v blízkosti jsou Marina (8km) a Rogoznica (8km). Mezi apartmány a pláží není silnice. Pláž je oblázková s betonovými plochami pro opalování, jen 40m od apartmánů. Mělký vstup do moře vhodný pro děti. Pronajímáme kajak

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Poskytujeme člun (pro 8 osob) na výletní plavby okolním souostrovím. Máme mořské kajaky (2+1), které mohou naši hosté využít.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Damir
Informace poskytnul: Damir
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz