Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brela » Apartmány Šodan Villa BOSE

Apartmány Šodan Villa BOSE

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brela
Adresa: 
Biskupa Bijankovića 3, Brela
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bose
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brela počasí Brela

Wi-Fi

Villa Bose App. Luka Šodan nabízí apartmány pro 2, 3+1 a 2+3+1 osoby. Apartmány mají TV, WiFi, klimatizaci, terasy orientované na jih s přkrásným výhledem na moře a ostrovy. Zajištěný parking. Vila se nachází v centru letoviska Brela, 50m od pláže a 100m od restaurace, dětského hřiště a lekárny.


Vzdálenosti: moře 50 m, pláž 70 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nabízíme apartmány s kapacitou 2+1 + (1 přistýlka), 2+2+1 + (2 přistýlky), 2 + (2 přistýlky). Apartmán yjsou vybaveny klimatizací, TV, WiFi. Každý apartmán má terasu s výhledem na moře a parking. Nacházíme se přímo v centru Brely, 100m od obchodu, restaurace a lekárny, v bezprostřední blízkosti dětského hřiště. Pláž je vzdálena 80m vzdušnou čarou od vily.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nabízíme službu praní a žehlení prádla za poplatek. Organizujeme transfer z/na letiště za poplatek. Pronajímáme kanoi pro max. 2+2 osoby. Domácí zvířata jsou vítána. K dispozici je dětská postýlka. Hosté si mohou sami připravit jídlo na grilu (je potřebné mít vlastní piknikové příbory), ale v prostoru naší staré vily, která se nachází v Brele 1700m od Villy Bose.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Luka Šodan
Informace poskytnul: Dijana Urlić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz