PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Brela » Apartmány Šodan Villa BOSE

Apartmány Šodan Villa BOSE

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Brela
Adresa: 
Biskupa Bijankovića 3, Brela
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bose
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Brela

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Villa Bose App. Luka Šodan nabízí apartmány pro 2, 3+1 a 2+3+1 osoby. Apartmány mají TV, WiFi, klimatizaci, terasy orientované na jih s přkrásným výhledem na moře a ostrovy. Zajištěný parking. Vila se nachází v centru letoviska Brela, 50m od pláže a 100m od restaurace, dětského hřiště a lekárny.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (50m)
pláž (70m)
restaurace (50m)
obchod (100m)
tržnice (100m)
směnárna (100m)
tenis (500m)
minigolf (500m)
disco (2km)
půjčovna kol (50m)
půjčovna loděk (100m)
vodní skútr (100m)
motorový člun (100m)
vodní lyže (100m)
windsurfing (200m)
jachting (100m)
rafting (15km)
potápění (2km)
hlavní silnice (1km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nabízíme apartmány s kapacitou 2+1 + (1 přistýlka), 2+2+1 + (2 přistýlky), 2 + (2 přistýlky). Apartmán yjsou vybaveny klimatizací, TV, WiFi. Každý apartmán má terasu s výhledem na moře a parking. Nacházíme se přímo v centru Brely, 100m od obchodu, restaurace a lekárny, v bezprostřední blízkosti dětského hřiště. Pláž je vzdálena 80m vzdušnou čarou od vily.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Nabízíme službu praní a žehlení prádla za poplatek. Organizujeme transfer z/na letiště za poplatek. Pronajímáme kanoi pro max. 2+2 osoby. Domácí zvířata jsou vítána. K dispozici je dětská postýlka. Hosté si mohou sami připravit jídlo na grilu (je potřebné mít vlastní piknikové příbory), ale v prostoru naší staré vily, která se nachází v Brele 1700m od Villy Bose.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Luka Šodan
Informace poskytnul: Dijana Urlić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz