PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Ražanj » Apartmány SOLDIC
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Ražanj
Adresa: 
Apartmani SOLDIC, uvala Stivančica 92
Fax: 
+385 (0)21 246 244
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmani-razanj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rogoznica

Wi-Fi

Apartmány se nachází v malém rybářsko-turistickém letovisku Ražanj, mezi Šibenikem a Trogirem. Dům stojí v klidné lokalitě, jen 20m od moře. Nabízíme 5 apartmánů *** 2+2 pro 4 osoby. Zabezpečené bezplatné parkování na vlastním parkovišti. Možnost kotvení člunu po dohodě. Wi-Fi, TV/sat, klimatizace.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům Soldić najdete v letovisku Ražanj, v klidné zátoce Stivančica. Apartmány mají výhled na moře, 1 ložnici, kuchyni, obývací pokoj se 2 lůžky, předpokoj, WC, balkón nebo terasu a zahradní gril. Apartmány jsou plně, nově vybavené, mají SAT-TV, WI-FI, kuchyňské náčiní, vlastní parkovací místo. Klidné okolí, vhodné pro procházky, jogging, jízdu na kole, atd.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Pronajímání člunu po dohodě. Možnost pronájmu kotviště pro Váš člun. Panoramatické výhledy a plavba člunem zdarma. Možnost nákupu čerstvých ryb od domácích. Děti do 12 let bez lůžka zdarma. Výměna povlečení každých 7 dní. Použití zahradního grilu zdarma. Domácí se Vám snaží pomoci a vyhovět v rámci možností každému Vašemu přání.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ivica Soldić
Informace poskytnul: Ivica Soldić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz