PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Supetarska Draga » Apartmány Gonar 300 Rab

Apartmány Gonar 300 Rab

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Supetarska Draga, Gonar
Adresa: 
Supetarska draga 300, 51280 Rab
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Gonar 300 Rab želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Náš rekreační objekt se nachází v letovisku Donja Supetarska Draga, osadě Gonar na malé vyvýšeníně s překrásným panoramatickým výhledem na moře. Vzdálenost 200m od moře a betonových, písečných nebo kamenitých pláží (hladký kámen). Nabízíme zahradu, venkovní sprchu, pračku, parking, krytou terasu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (250m)
pláž (250m)
restaurace (200m)
obchod (700m)
tržnice (9km)
směnárna (700m)
centrum letoviska (9km)
tenis (2km)
volejbal (250m)
minigolf (9km)
disco (9km)
půjčovna kol (1km)
půjčovna loděk (250m)
vodní skútr (250m)
motorový člun (250m)
vodní lyže (250m)
windsurfing (250m)
jachting (250m)
potápění (250m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Z Rijeky, Karlovacu nebo Zadaru se za 2 hodiny jízdy dostanete do trajektového přístaviště Jablanac a dále trajektem do přístaviště Mišnjak na jižní straně ostrova Rab. Tato trajektová linka je v provozu po celý rok, plavba trvá 15 minut a trajekt v letní sezóně pluje mezi pevninou a ostrovem bez přestávek, viz. www.rapska-plovidba.hr). 4x denně pluje trajekt z Krku VALBISKA-LOPAR

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Hostům je k dispozici pračka, dvě parkovací stání na apartmán, společný prostor pro v zahradě a velký gril, venkovní sprcha s teplou vodou. Každý apartmán má terasu s výhledem na moře. Ve vesnici jsou 3 restaurace u moře, 150-250m od apartmánů a písečných pláží, ideálních pro děti. V Gonaru je možnost zapůjčení člunů, jízdních kol a potápěčská základna.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz