PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Lokva Rogoznica » Apartmány Tafra
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Lokva Rogoznica
Adresa: 
Lokva Rogoznica - Ivasnjak VII/7 , 21317
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Tafra želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 13 lůžek

Wi-Fi

Venkovní bazén

Apartmány Tafra se nachází v letovisku Lokva Rogoznica, 10km od města Omiš. K dispozici máme 2 menší a 2 větší apartmány. Všechny apartmány jsou klimatizované s výhledem na moře, vybavené TV/sat. Před domem je parkování. Apartmány jsou vzdáleny 200m od moře. Nabízíme venkovní bazén a posilovnu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (250m)
obchod (1km)
tržnice (1km)
směnárna (1km)
centrum letoviska (400m)
tenis (10km)
volejbal (10km)
minigolf (10km)
disco (10km)
půjčovna kol (10km)
půjčovna loděk (10km)
vodní skútr (10km)
motorový člun (10km)
vodní lyže (10km)
windsurfing (10km)
jachting (10km)
rafting (10km)
potápění (10km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány se nachází v malém letovisku Lokva Rogoznica a jsou vzdáleny 200m od moře s krásnými plážemi. Vzdálenost 10km od Omiše ve směru na Dubrovník. Odbočka z hlavní silnice je označena tabulí a směrovkami k apartmánům. V blízkosti se nachází restaurace a obchod.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány se nachází v klidné lokalitě a jsou vhodné pro klidnou a nerušenou dovolenou. Nabízíme také venkovní bazén s prostorem na opalování a krásným výhledem na moře. Naši hosté mají možnost využívat posilovnu, která se nachází v přízemí. V přízemí je také pračka, která je k dispozici všem hostům za malý poplatek.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz