TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Talež » Apartmány Talež Vis

Apartmány Talež Vis

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Talež
Adresa: 
Talež, 21480 VIS
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)91 5041282
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vis-talez.com
www.chorvatske.cz/vis-talez
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Hostům nabízíme pobyt ve 3 starých, kompletně obnovených ostrovních domech, obklopených jedinečným přírodním prostředím, s překrásným výhledem do údolí a na vinice ostrova Vis, stejně jako na moře a ostrovy jižního Jadranu.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Hostům nabízíme pobyt ve 3 starých, kompletně obnovených ostrovních domech, obklopených jedinečným přírodním prostředím, s překrásným výhledem do údolí a na vinice ostrova Vis, stejně jako na moře a ostrovy jižního Jadranu. Komplex poskytuje jedinečnou možnost poznat historii, kulturu a architekturu venkovského regionu ostrova. Prostor kolem domu je cca 13000m2 s bazénem 7x3,5m a venkovním grilem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Našim přáním, vedle rekonstrukce a rozvoje eko cestovního ruchu, je vytvářet umělecké, hudební, architektonické, divadelní a literární workshopy, kterých se mohou účastnit i naši hosté a přátelé.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vlasta Kurspahić
Informace poskytnul: Vlasta Kurspahić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 17 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz