PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Kaštel Štafilić » Apartmány Teklić
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Kaštel Štafilić
Adresa: 
Stipe Pense 50, 21217 Kaštel Štafilić, Hrvatska
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Teklić želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Apartmány Teklić se nachází v Kaštele, městě ležícím mezi Splitem a Trogirem. Město má bohaté kulturní a historické dědictví, jednou z památek je i olivovník starý přes 1500 let!

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (100m)
pláž (100m)
restaurace (300m)
obchod (200m)
tržnice (3km)
směnárna (1km)
centrum letoviska (700m)
tenis (700m)
disco (3km)
půjčovna kol (3km)
půjčovna loděk (700m)
vodní skútr (700m)
motorový člun (3km)
vodní lyže (700m)
jachting (3km)
rafting (35km)
potápění (6km)
hlavní silnice (50m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Teklić se nachází v Kaštele, jsou vzdáleny 4km od Trogiru a 18km od Splitu. Možnost příjezdu také letecky nebo lodí. V blízkosti je mezinárodní letiště Split - Kaštela. Od dálnice jsme vzdáleni 10km. Městem každých 20 minut projíždí autobus, který spojuje Split, Kaštelu a Trogir.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány jsou klimatizované!

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz