PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Petrčane » Apartmány Tonci
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Petrčane
Adresa: 
Ulica XXII 1, 23231 Petrcane
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Tonci želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 23 lůžek

Wi-Fi

Aparmán se nachází ve stoletém borovém háji Pinije, který je velmi zdravý pro dýchání, nedalko hotelu Pinija ****, který nabízí množství služeb (sauna, fitness, tenis, restaurace, terasy). Petrčane je známé díky turismu a leží uprostřed mezi 4 národními parky, vzdálenými 90 minut.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (80m)
pláž (80m)
restaurace (150m)
obchod (150m)
směnárna (150m)
tenis (150m)
volejbal (300m)
minigolf (250m)
disco (5km)
půjčovna kol (200m)
vodní skútr (200m)
rafting (90km)
hlavní silnice (2km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Aparmán se nachází ve stoletém borovém háji Pinije, který je velmi zdravý pro dýchání, nedalko hotelu Pinije, který nabízí množství služeb (sauna, fitness, tenis, restaurace, terasy). Petrčane je známé díky turismu a leží uprostřed mezi 3 národními parky, vzdálenými 90minut.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Po investicích v letech 2018 a 2019 má dům certifikát energetické třídy A. Parkovací místo ve stínu pro každý apartmán, 2 venkovní sprchy pro hosty, vybavení pro stolní tenis, dětské hřiště (basketbal, fotbal, tenis) 150m od domu. K dispozici je klimatizace za příplatek v apartmánu č.5 (typ 4+1) a apartmánu č.1 (typ 2+2).

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz