PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Tučepi » Apartmány Tučepi Jakic

Apartmány Tučepi Jakic

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Tučepi
Adresa: 
Kraj 21, Tučepi
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 623 360, +385 (0)99 623 3600
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanitucepi.com/ www.chorvatske.cz/tucepi-jakic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tučepi počasí Tučepi

Wi-Fi

Vítejte v nově postavených apartmánech Jakić v letovisku Tučepi. Kapacita 3+2, 4+2, 6+2, S2+0. Jsou vzdáleny 30m od ambulance, 100m od pláže. Perla Makarské riviéry, 365 slunečných dní, 76 pramenů pitné vody, 5km čisté pláže, kulturní a gastronomická nabídka. Přijeďte a užijte si klid


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 100 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Čisté a teplé moře, dobře zachovalé životní prostředí, klimatické charakteristiky, zeměpisná poloha číní Tučepi ideální turistickou destinaci. Naše apartmány: 6+2, 4+2, 3+2, 2+0 Vám nabízí příjemný pobyt přizpůsobený Vašim potřebám, zaručený naší tradicí. Našim hostům nabízíme možnost transferu z letiště. Naše dveře a srdce jsou pro Vás otevřené po celý rok - rodinna Jakić

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Máme otevřeno po celý rok, na začátku sezóny, mimo sezónu a zbytek roku nabízíme slevu ve výši 50-60%. Odjezd z apartmánu do 10h, příjezd po 14h, praní a žehlení na objednávku, pořádáme různé výlety (např. NP Biokovo, NP Krka, Dubrovníku, Mostaru, na ostrovy). Požadujeme zálohu 10-20%. V případě prokázaného úmrtí nebo vážné nemoci při zrušení rezervace 10 dnů před příjezdem vrátíme zálohu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Milan Jakić
Informace poskytnul: Milan Jakic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz