Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Crikvenica » Apartmány VICIĆ Crikvenica

Apartmány VICIĆ Crikvenica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Crikvenica
Adresa: 
Ribarska ulica br.21, 51260 Crikvenica, Hrvatska
Telefon: 
zobrazit telefony
00385 (0)98 610-718 , 00385 051 781 - 991
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.turistapp.com www.chorvatske.cz/vicic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány pro 2-6 osob - skupiny do 50 osob. Na pláž a do centra 200-300 metrů. Velikost 28-60m2. WiFi, TV/sat, soukromé parkoviště, grilování, klimatizace. AKCE: VÍKEND do 3 NOCÍ 2 OSOBY 70 EUR.


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 300 m, centrum letoviska 300 m, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Apartmány Vicic se nachází v klidné části města Crikvenica a jsou vzdáleny 200-300m od oblázkových a písečných pláží. V blízkosti apartmánu do 100m se nachází restaurace, kavárny, obchody, prádelna. V centru města, vzdáleném 300m, je autobusové nádraží, poliklinika, taxi, sportovní centrum, obchodní centrum atd. Každý apartmán má zajištěno své parkovací místo.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Apartmány mají k dispozici gril na dvoře. Parkování na dvoře. Terasy mají apartmány v přízemí, apartmány v patře mají balkóny. Každý apartmán má možnost klimatizace na přání.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Zvonimir Vicić
Informace poskytnul: Zvonimir Vicic
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz