Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Vodice » Apartmány Vodice Marica

Apartmány Vodice Marica

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Vodice
Adresa: 
Brunac 14, Vodice
Ako kao vlasnik smještajnog objekta Apartmány Vodice Marica želite obnoviti prezentaciju vašeg smještaja iz arhive, kontaktirajte nas e-mailom na hrvatska@hrvatska.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Vodice počasí Vodice

Dům má 5 apartmánů a nachází se v centru města Vodice, v klidné části, bez hluku z hlavní ulice. Sousedními budovami je chráněn před silným větrem a silným slunečním svitem. Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, balkon, terasu se zahradním nábytkem, parking.


Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Studio apartmán (2+1) se slunečnou terasou (45m2) se nachází ve 2.patře, přístup po schodech. Studio apartmán (2+1) s balkonem se nachází v 1.patře, přístup po schodech. Studio apartmán (2+1) v přízemí s malou terasou, přístup ze dvora. Apartmán s jednou ložnicí a malou terasou (2+2) a Comfort apartmán (2+2) se nacházejí v prvním patře, přístup po schodech.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Vše, co potřebujete, je vzdáleno několik minut chůze. Apartmány se nachází v blízkosti hlavního náměstí se supermarketem, pekárnou, 2 kavárnami, 2 obchody, restaurací, obchody s obuví a oděvy, salónem krásy, mexickou restaurací, 2 tavernami s místními specialitami, nočním klubem. Apartmány mají LED Smart TV, SAT-TV, WiFi, klimatizace a parking (poplatek)

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz