TOPlist
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Hvar » Apartments Balic Hvar

Apartments Balic Hvar

Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Hvar
Adresa: 
Veljka Kovačevića 6 - 21450 Hvar
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 742 359, +385 (0)91 579 89 89
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartments-balic-hvar.com
www.chorvatske.cz/apartments-balic
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 15 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Hvar (Hvar) počasí Hvar (Hvar)


Vzdálenosti: moře 300 m, pláž 500 m, centrum letoviska 800 m, více >>
Náš rodinný penzion se nachází na slunném a klidném místě s výhledem na moře, s terasami, zahradami a parkovištěm. Moře a pláž jsou vzdáleny jen několik set metrů, centrum města (přístav) je vzdálen 10 minut chůze podél moře. Z přístavu jezdí Taxi-lodě na různé výlety, např. na ostrovy Paklene otoci s množstvím překrásných přírodních zátok a nudistickými plážemi.
Náš dům se nachází na klidném a slunném místě s výhledem na moře. Vedle domu jsou terasy a soukromé parkoviště. Všechny apartmány a pokoje jsou vybaveny satelitní TV a klimatizací a free WiFi internetem. Nedaleko jsou tři obchody, 300m od moře, 500m od první pláže a 10 minut příjemné procházky podél moře od přístavu.

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Jakov Balić
Informace poskytnul: Jakov Balić
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 16 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz