Chorvatsko » Kvarner » Ubytování » Senj » Bono
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Senj
Adresa: 
Filipa Vukasovića 48, Senj
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)98 387 396
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/bono-senj
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Senj počasí Senj

Wi-Fi

Luxusní 3 hvězdičkový apartmán s panoramatickým výhledem, luxusně zařízený včetně TV/sat a přístupem k internetu, myčky nádobí a pračky. Možnost grilování na vlastní zahradě. K dispozici je i zahradní sprcha.


Vzdálenosti: moře 100 m, pláž 100 m, centrum letoviska 1 km, více >>

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Luxusní 3 hvězdičkový apartmán s panoramatickým výhledem, luxusně zařízený včetně TV/sat a přístupem k internetu, myčky nádobí a pračky. Možnost grilování na vlastní zahradě. K dispozici je i zahradní sprcha. Zahradní posezení a nábytek v zahradě i na velké terase. 3 minuty chůze od pláže. Klidná lokalita blízko centra. Parkování.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Rodinná atmosféra, velmi dobře udržovaný dům, neskutečný panoramatický výhled, samostatný dům umístěný v klidné lokalitě, přátelští majitelé v domě žijí a domluví se více jazyky, datum příjezdu variabilní, transfer na letiště po dohodě.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Vjekoslav Postružin
Informace poskytnul: Vjekoslav Postružin
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz