PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Nemira » Bozo Opacak
Druh ubytování: 
Apartmán
Místo: 
Omiš, Nemira
Adresa: 
Domovinskog rata 1, Nemira
Web adresa:
www.chorvatske.cz/apartmentsopacak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Omiš

Wi-Fi

Venkovní bazén

Apartmány se nachází v rodinném domě v klidné části Omiše - Nemira, 200m od moře. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní/mini kuchyní, mají výhled na moře, TV, WiFi, parking a klimatizaci. Některé apartmány mají přístup k bazénu.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch  
Rekreace a služby v okolí
moře (200m)
pláž (200m)
restaurace (50m)
obchod (100m)
tržnice (250m)
směnárna (2km)
centrum letoviska (2km)
tenis (2km)
volejbal (2km)
půjčovna kol (2km)
vodní skútr (200m)
rafting (2km)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Nacházíme se 2,5km od centra Omiše, 30km od Splitu a 35km od Makarské, 200m od moře. Všechny apartmány jsou vybaveny kuchyní/mini kuchyní, mají výhled na moře, TV, WiFi, parking a klimatizaci. Některé apartmány mají přístup k bazénu. V blízkosti je obchod, restaurace, malá tržnice s ovocem/zeleninou. Pláže jsou překrásné a moře čisté. Nemira je klidné předměstí Omiše a turistické letovisko.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

Můžeme zorganizovat jednodenní výlety na nedaleké ostrovy Brač a Hvar.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Miro Opacak
Informace poskytnul: ruzica
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz