PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Dům k pronájmu
Místo: 
Poljica
Adresa: 
Obala 83A, Poljica - Marina
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)95 902 9306, +385 (0)21 890 725
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chorvatske.cz/branka-poljica
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 3 lůžek

Wi-Fi

Dům Branka se nachází 10 metrů od pláže. Nabízí 1 ložnici s manželskou postelí, kuchyň, koupelnu a terasu. K dispozici je také venkovní sprcha a gril. V kuchyni je ještě jedna přistýlka. Dům je plně vybaven pro příjemnou dovolenou.

Celkové vybavení objektu ZDE »
Jazykové znalosti:   English  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (200m)
obchod (200m)
tržnice (100m)
směnárna (2km)
tenis (5km)
volejbal (2km)
minigolf (5km)
bowling (40km)
disco (2km)
půjčovna kol (2km)
půjčovna loděk (10m)
vodní skútr (10m)
motorový člun (10m)
vodní lyže (10m)
windsurfing (5km)
jachting (5km)
rafting (50km)
potápění (5km)
hlavní silnice (200m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Dům Branka se nachází na pěší zóne v letovisku Poljica, 10m od pláže. Pláž je velmi vhodná pro děti. Dům nabízí 1 ložnici s manželskou postelí, kuchyň s přistýlkou, koupelnu, velkou terasu před domem, venkovní posezení a gril. Dům je plně vybaven, má televizi, bezplatný WiFi Internet, klimatizaci, parking.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Katarina Matijaš
Informace poskytnul: Katarina Matijaš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz