PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Chorvatsko » Dalmácie » Ubytování » Stobreč » Camping Stobreč Split

Camping Stobreč Split

Druh ubytování: 
Autocamp
Místo: 
Split, Stobreč
Adresa: 
Sv. Lovre 6, 21311 Stobreč, Split
Telefon: 
zobrazit telefony
+385 (0)21 325 426
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+385 (0)21 325 452
Web adresa:
www.campingsplit.hr www.chorvatske.cz/campingsplit
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

4-hvězdičkový kemp, kde najdete vše, co potřebujete pro příjemnou dovolenou v harmonii přírody, kultury a zábavy. Kemp se nachází ve Stobreči, okrajové čtvrti města Split.

Popis a vybavení kempu ZDE »
Jazykové znalosti:   English   Deutsch   Français   Italiano  
Rekreace a služby v okolí
moře (10m)
pláž (10m)
restaurace (10m)
obchod (10m)
směnárna (10m)
půjčovna kol (10m)
potápění (10m)

Jaká je poloha, vybavení a poskytované služby?

Kemp má 4 hvězdičky. S kapacitou 1200 osob a plocou 5 hektarů patří do kategorie středně velkých kempů. Kemp má přípojky elektřiny, vody a kanalizaci. Klimatizované mobilní domy umístěné v jihozápadní části kempu jsou vybaveny TV, ložním prádlem, malými ručníky, nádobím na vaření a jídlem, elektřinou, vodou, plynem, terasou a zahradním inventářem.

Jaké jsou přednosti tohoto ubytování?

V kempu se nachází restaurace Horus s kapacitou 250 osob s bohatou a pestrou gastronomickou nabídkou. Naše Wellness a Spa Zóna byla vytvořena tak, aby Vám poskytla nezapomenutelný pocit uvolnění v klidné a relaxační atmosféře. Má tři venkovní bazény, finskou a bio saunu a infra-saunu, stejně jako vnitřní a venkovní vířivku, posilovnu a relaxační zónu.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: EXCELSUS d.o.o.
Informace poskytnul: Sanja
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server "HRVATSKA.CZ" (chorvatske.cz/chorvatske.sk je česko/slovenská verze portálu hrvatska.cz).
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@chorvatske.cz